UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
0

Vendôme

Vendôme – люксова лінія Coro Jewelry, до неї входили прикраси найвищої якості для особливих випадків. Марка була названа на честь Place de Vendôme – центру Паризького ювелірного мистецтва – haute joaillerie.

   

Вперше марка Vendôme з'явилася в 1944 році на браслетах з шармами та кольє зі штучних перлів, що випускалися компанією Coro. Марка замислювалася, як заміна люксової лінійки Corocraft і була націлена на багатих американських клієнтів, які мріють про паризький шик. Починаючи з 1953 року, під маркою Vendôme випускалася повна лінія оригінальних прикрас. В прикрасах Vendôme кожна деталь дизайну та технічної конструкції була доведена до досконалості та використовувалися тільки високоякісні матеріали: позолота або біжутерний сплав золотистого кольору, кристали з Австрії та Чехословаччини, прозорий та кольоровий люцит, перли та емалі найкращої якості.

  

У 1960 році Елен Меріон була призначена Креативним директором марки, яка переживала не найкращі часи. Меріону вдалося випустити кілька успішних колекцій, у тому числі лінію весільних прикрас.

  

Марка Vendôme припинила існування наприкінці 70-х. Оскільки прикраси випускалися лімітованими колекціями, вони мають високу колекційну цінність.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору