Олена Міхель - вінтажний дилер і колекціонер.

Основна тема її колекції прикрас - післявоєнний вантаж з Америки. 1950-60 роки відомі, як «Золотий вік» костюмних прикрас (costume jewelry).

У США в ці роки був справжній бум, прикраси були дуже різноманітні, а попит на них стабільно високий. Великі компанії, такі, як Trifari, Coro і Monet мали власні фабрики в Штаті Род-Айленд. До кінця 60-х років попит на біжутерію став поступово спадати, в 70-х багато фірм збанкрутували, а в 80-х вцілілі перенесли виробництва в Південно-Східну Азію.

Олена ретельно відбирає тільки кращі прикраси на аукціонах в США. В її колекції брошки, кольє, кліпси, браслети відомих брендів, з маркуванням, що підтверджують їх походження. Багато з її прикрас є «book piece», тобто наводяться в каталогах і книгах по колекціонуванню, або «ad piece» - їх можна побачити в рекламі того періоду.

Вінтаж - це безперечно модний тренд. Зараз він в трендaх як ніколи, у зв'язку з модою на усвідомлене споживання. Вiнтажні прикраси - це завжди унікальність, краса і прекрасна якість, вони виглядають стильно і дуже сучасно. Купуючи вінтаж, ви даєте прикрасам друге життя і вносите свій особистий внесок в майбутнє нашої Планети.