UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
0

Marcel Boucher

Фільтр
Розділ
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше

Француз Марсель Буше був одним з найвідоміших дизайнерів костюмних прикрас в США. Його неперевершені прикраси часто плутали з «справжніми» коштовностями.

  

У 1910х роках Марсель проходив стажування а потім і працював в Cartier в Парижі. У 1922 році його перевели у відділення компанії в Нью Йорк, де він і працював аж до краху Уолл Стріт в 1929. Велика Депресія змусила Буше перейти з ювелірів в дизайнери костюмних прикрас. Протягом декількох років він створював прикраси для Mazer Brothers - відомі його пряжки для жіночих туфель.

 У 1937 Буше створив свою власну компанію Boucher et Cie. Вже через 2 роки Буше отримав замовлення від магазину Saks Fifth Avenue на виробництво ексклюзивної колекції об'ємних брошок-птахів. Барвисті брошки у вигляді птахів і тварин, часто з рухомими елементами, а також брошки-квіти прославили Буше.

  

 У 1949 до компанії Буше приєдналася Сандра Семенсон - французький дизайнер, що згодом стала дружиною ювеліра. Сандра привнесла в Boucher справжній Паризький шик. Пара склала прекрасний творчий тандем, працюючи разом до самої смерті Буше в 1965. Семенсон керувала компанією до 1972, потім марка Boucher була продана Американської компанії Dovorn Industries.

  Всі прикраси Marcel Boucher обов'язково маркірувалися «MB», «Marboux» або «Boucher», а також номером дизайну.

Розгорнути
  • Вінтажні кліпси "Diamante" Marcel Boucher, 1950ті
    NEW!
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору