UAH
 • EUR
 • USD
Додайте товари до списку бажань
0

BSK

Фільтр
Розділ
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше

Компанія BSK розпочала свою діяльність у Нью-Йорку в 1948 році, а закінчила – на початку 80х. Більшість їх прикрас було виготовлено в 50-60-х роках - про це можна судити за їхнім стилем. Повна назва компанії була B. Steinberg Kaslo Co. на прізвища співвласників: Benny Steinberg, Slovitt and Kaslo.

Відомо, що у 1956 році компанія Trifari подала судовий позов проти BSK за порушення патентних прав. Для Trifari було нормальною практикою зустрічатися із конкурентами у залі суду. Але на цей раз Trifari позов програла, мабуть довести факти нечесної конкуренції було досить складно. Дизайн популярних прикрас часто повторювався різними фірмами. Тому є прикраси, які складно з першого погляду атрибутувати – вони у трендах того часу.

Справжній успіх прийшов до BSK у 1964 році, коли вони випустили колекцію прикрас, присвячену фільму "Моя прекрасна леді". Після виходу картини, де сяяла Одрі Хепберн, симпатичні брошки у вигляді кошиків із квітами, капелюшків та парасольок чудово продавалися. Зараз прикраси з колекції My Fair Lady зустрічаються рідко і є об'єктом бажання колекціонерів.

Розгорнути
 • Вінтажна брошка BSK "Два листочки", 1960ті
  SALE
  Артикул: PNB10078
  1 706 грн
  872 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору